AKTUALNOŚCI

Walne Zebranie Członków

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Nad Wielką Wodą" odbędzie się 19.04.2015 r. o godz. 12.00 poprzez konferencję on-line za pośrednictwem komunikatora Skype pod loginem nadwielkawoda. Zapraszamy!

Umowa partnerska z Biblioteką w Krzaku

Pod koniec listopada podpisaliśmy porozumienie o współpracy partnerskiej z Biblioteką Publiczną Gminy Nielisz w Krzaku. Umowa dotyczy zadań w zakresie gromadzenia, katalogowania i udostępniania księgozbioru o tematyce żeglarskiej oraz wzajemnej promocji działań i usług na rzecz lokalnej społeczności.

Warsztaty w Suśćcu

15-16 listopada 2014 r. braliśmy udział w międzynarodowych warsztatach poświęconych nauce aplikowania projektów, zorganizowanych przez Fundację Renesans z Zamościa w ramach projektu "Nasi sprawni". W szkoleniu brały udział organizacje pozarządowe zarówno z Polski jak i Ukrainy.
Zdjęcia z warsztatów możecie zobaczyć tutaj.

Konferencja "Nowy obraz Ekonomii Społecznej na Lubelszczyźnie"

15.10.2014 r. wzięliśmy udział w konferencji "Nowy obraz Ekonomii Społecznej na Lubelszczyźnie" podsumowującej realizację projektu "Budowanie nowoczesnego sektora Ekonomii Społecznej na terenie województwa lubelskiego". Zdjęcia z konferencji możecie zobaczyć na naszym profilu na facebook'u.

Zebranie Zarządu Stowarzyszenia

W dniu 07.09.2014 r. odbyło się pierwsze zebranie Zarządu Stowarzyszenia "Nad Wielką Wodą" w naszej siedzibie w Nieliszu. Na zebraniu m.in.: powołaliśmy do życia YACHT KLUB ZAMOŚĆ, uchwalilśmy politykę rachunkowości oraz przyjęliśmy nowych członków.